Колишній технікум імені Леніна хочуть назвати на честь Стіва Джобса

Дата публікації
Перегляди
1740
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Колишній технікум імені Леніна хочуть назвати на честь Стіва Джобса

Стів Джобс / Фото: AFP

Зміна назви буде приурочена до 50-річного ювілею навчального закладу. Свої варіанти можуть пропонувати викладачі та учні.

Професійна гімназія електротехніки та електроніки в болгарському місті Пловдив, яка раніше носила ім'я В.І. Леніна, може бути названа на честь засновника компанії Apple Стіва Джобса.

Зміна назви буде приурочена до п'ятдесятирічного ювілею навчального закладу, який буде відзначатися у 2012 році. Свої варіанти можуть пропонувати викладачі та учні. Повідомляється, що ідею дати гімназії ім'я Стіва Джобса підтримують багато з них, але деякі виступають за те, щоб назвати її на честь одного з болгарських вчених - наприклад, фізика Георгія Наджакова.

У гімназії, як випливає з її офіційного сайту, можна здобути середню професійну освіту за кількома спеціальностями, включаючи "Комп'ютерну техніку та технології" і "Мікропроцесорну техніку". Приймаються учні, які закінчили шість або сім класів школи.

Судячи з документів, поданих на сайті гімназії, з моменту заснування до щонайменше 1980-х років вона носила назву "Технікум електротехніки імені В. І. Леніна".

Нагадаємо, Стів Джобс разом зі Стівом Возняком і Рональдом Вейном заснував компанію Apple у 1976 році. У 1985 році через розбіжності з іншими керівниками він покинув компанію, але в 1997 році повернувся і зайняв пост генерального директора. Під керівництвом Джобса були випущені найбільш успішні продукти Apple, включаючи плеєр iPod, iPhone і Cмартфон планшет iPad. Стів Джобс помер 5 жовтня 2011 року.

Читайте також:

Найбільший у світі музей Apple відкриється в Італії

Донецькі вчені назвали розробки Джобса тупими коробками

Останніми словами Стіва Джобса були "Ух ти!"

У Тернополі може з'явитись вулиця Стіва Джобса

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1740
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація