Комп'ютерні збої позбавляють британців півтора роки життя

За рік на налагодження комп'ютера може йти до восьми діб, а за все життя, якщо брати її тривалість приблизно 80 років, до півтора років.

Двадцять чотири відсотки британців витрачають на виправлення неполадок і комп'ютерного збою по 30 хвилин на день, пише The Daily Telegraph з посиланням на результати дослідження, проведеного британським підрозділом порталу Microsoft MSN.

Таким чином, за рік на налагодження комп'ютера може йти до восьми діб, а за все життя, якщо брати її тривалість приблизно 80 років, до півтора років. Для порівняння, половина європейців вважає, що витрачає на це до 10 хвилин на день, тобто два з половиною дні у році.

Відповідно до дослідження, один з п'яти респондентів висловлює роздратування, викликане повільністю або помилками комп'ютера, ударами по миші або клавіатури. Третина британців кричать на комп'ютер. Решта знімають роздратування чаєм або перервою, протягом якого комп'ютер лагодять.

Крім того, сорока відсотків опитаних достатньо, щоб комп'ютер "просто працював", і зовсім не потрібні часті оновлення і додавання нових можливостей.

У Великобританії досить багато малодосвідчених користувачів і існує так званий "цифровий розрив" між категоріями осіб, які вміють і які не вміють працювати з комп'ютерами, а також що мають і не мають доступ в Мережу.

Зокрема, спеціально для пенсіонерів, що не розбираються в IT, наприкінці 2009 року був випущений комп'ютер SimpicITy, максимально спрощує роботу з найпоширенішими функціями та додатками. У той же час, як показують опитування, три чверті британців у віці від 16 до 24 років не уявляють собі життя без інтернету.

Читайте також:

Покупці Windows 7 зіткнулися з проблемами при налаштуваннях

У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

В Інтернеті все більше фальшивих антивірусів, які виманюють гроші у користувачів

У США дозволять огляд комп'ютерів людей, що прибувають з-за кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: