Американська компанія втретє здійснила успішну посадку багаторазової ракети

У Мережі також з'явилося відео приземлення.

У суботу, 2 квітня, приватна ракетна компанія Джеффа Безоса, засновника Amazon, Blue Origin втретє здійснила успішне тестове приземлення суборбітальної ракети. Людей на борту ракети не було. Про успішну посадку Безос повідомив у своєму Twitter. У понеділок, 4 квітня, у Мережі з'явилося відео приземлення.

Ракета New Shepard компанії Blue Origin досягла висоти 103,369 метра. Це вдічі вище, ніж при попередніх польотах в листопаді 2015 та січні 2016 року.

Джефф Безос вів пряму трансляцію польоту New Shepard у своєму Twitter.

Зазначимо, компанія планувала, що приземлення буде більш ризикованим. Ракету знову запалили лише на висоті близько кілометра від землі. За словами Безоса, якби щось пішло не так, і ракета би не запалилась знову, то вона врізалась би у землю через 6 секунд.

Джефф Безос назвав приземлення бездоганним. Капсула, що призначена для екіпажу New Shepard, успішно дісталася землі завдяки парашутам.

Крім того, під час тестування ракети також провели кілька експериментів в умовах мікрогравітації. Один екперимент показав, як матеріали, що імітують довкілля астероїда, поводяться в умовах невагомості. Інше дослідження виявило, як речі стискаються в умовах мікрогравітації.

Зазначимо, Blue Origin працює над розробкою ракет багаторазового використання. Компанія прагне, аби ракети могли літати в космос та повертатися на Землю.

Нагадаємо, нещодавно в туманності Андромеди вперше було виявлено обертову нейтронну зірку. Пошуки нейтронних зірок в туманності Андромеди велися протягом кількох останніх десятиліть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: