Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Huawei почала працювати над мережею 6G

Китайці вважають, що це не справа найближчого майбутнього.

Китайська компанія Huawei розпочала спільну роботу з 13 провідними дослідними інститутами щодо створення нового стандарту мережевого зв’язку 6G. За даними РБК-Україна, на комерційний запуск технології не варто розрахувати аж до 2030 року.

Такими є попередні оцінки аналітиків. Часу потребує не лише підготовка мереж шостого покоління, але й освоєння операторами мобільного зв’язку та виробниками телекомунікаційного устаткування формату з пропускною здатністю до 1 Тбіт/с.

Про власні плани щодо побудови мереж 6G також заявили Samsung, Nokia, Ericsson і SK Telekom. Останні три уклали угоду про стратегічне партнерство в цьому напрямку.

У липні стало відомо, що Монте-Карло відтепер має статус першої у світі країни, котра повністю забезпечена зв’язком п’ятого покоління. Для оформлення престижного досягнення компанії Monaco Telecom знадобилося всього 23 антени. Їхня дія покрила територію всього князівства, котре має площу менше 3 квадратних кілометрів. Виробником обладнання стала китайська компанія Huawei.

Відео Міністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Зробити це дозволив указ Дональда Трампа про надзвичайний економічний стан у США. Він спрямований на захист інформаційних технологій від іноземних загроз. У Вашингтоні вважають, що устаткування та технології Huawei можуть використовувати спецслужби Китаю.  

Міністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Залиште свій коментар

Вибір редакції