Компанія українського бізнесмена візьме участь у тендері NASA в рамках програми з освоєння Місяця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна сума контрактів складає 2,6 млрд доларів.

Американське космічне агентство NASA вибрало дев'ять компаній, які можуть брати участь в тендерах на доставку вантажів і техніки на поверхню Місяця. Це - один з перших кроків у довгостроковому дослідженні супутника Землі і, в кінцевому підсумку, Марса.

Про це йдеться на сайті NASA.

Серед цих компаній є Firefly Aerospace. Фірма створена на базі збанкрутілої Firefly Space Systems, яку 2017 року викупив і перезапустив український підприємець Максим Поляков. Підприємство розробляє легкі транспортники для доставки вантажів на навколоземну орбіту, пише Delo.ua.

Головний офіс Firefly Aerospace розташований у Техасі, США, а науково-дослідницький і дослідно-конструкторський центр - у Дніпрі. У цьому центрі працює більше 100 осіб.

Вибрані NASA компанії зможуть взяти участь у торгах з розробки малих апаратів, які агентство планує використовувати для дослідження Місяця. Загальна сума контрактів складає 2,6 млрд доларів, вони розраховані на наступні 10 років.

ВідеоІлон Маск назвав ім'я першого космічного туриста, який може полетіти навколо Місяця

Подорож здійснюватиметься на кораблі компанії Маска, SpaceX. Щасливцем став японський дизайнер та мільярдер Юсаку Маедзава. 42-річний чоловік є у списку 20 найбагатших людей Японії, його статки сягають 3-х мільярдів доларів. 

Ілон Маск назвав ім'я першого космічного туриста, який може полетіти навколо Місяця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції