Комунікатор Garmin-Asus nüvifone M20 доступний в Україні

Garmin-Asus представив в Україні nüvifone M20 – новий комунікатор, оснащений сучасним мобільним веб-браузером і навігаційною системою преміум-класу.

Альянс Garmin-Asus нещодавно представив в Україні nüvifone M20 – комунікатор під керуванням операційної системи ОС Windows Mobile 6.5 Professional, оснащений сучасним мобільним веб-браузером і навігаційною системою преміум-класу.

Комунікатор Garmin-Asus nüvifone M20
Комунікатор Garmin-Asus nüvifone M20
nüvifone M20, виконаний у стильному тонкому корпусі, націлений на широке коло користувачів, які хочуть мати стильний і функціональний комунікатор для вирішення ділових і персональних завдань. Цей потужний мобільний пристрій працює в мережах 3.5G (UMTS 900/2100) і 2G (GSM 900/1800/1900), підтримує бездротові стандарти Wi-Fi і Bluetooth®, а також має повнофункціональний Інтернет-браузер, клієнт Push E-mail, засоби для перегляду документів, сучасні мультимедійні інструменти і навігаційне ПЗ Garmin.

Пристрій поставляється разом з встановленою картою України, на яку нанесені десятки тисяч пунктів інтересу (POI), у тому числі готелі, ресторани, магазини, заправні станції та інші об'єкти. Вибір кінцевої точки маршруту здійснюється просто і вимагає мінімум дій з боку користувача. Наприклад, пошук кінцевої точки можна виконати шляхом введення назви об'єкту або його адреси, вибравши певну категорію об'єктів або завдяки пошуку потрібної адреси в базі даних контактів, що зберігаються в nüvifone M20 або на веб-сайті.

nüvifone M20 підтримує найсучасніші технології GPS-навігації. Завдяки пакету геоінформаційних послуг Connected Services, що поєднує онлайн-програми та динамічні дані від Garmin-Asus, розширюються можливості для навігації, зв'язку та роботи в мережі Інтернет. Власникам nüvifone M20 на даний момент доступна інформація про погоду в місці перебування, а також статус авіарейсів. Цей список послуг може бути розширений надалі.

Модель nüvifone M20 вже надійшла до магазинів роздрібних партнерів ASUS та спеціалізованих місць продажу продукції Garmin в Україні. Її рекомендована роздрібна ціна складає $595.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: