Користувачі "Однокласників" оголосили бойкот

Учасники соціальної мережі "Однокласники" мають намір 23 грудня оголосити бойкот ресурсу.

Планується, що бойкот триватиме до 25 грудня. А з 25 грудня по 31 січня почнеться друга частина бойкоту, так званий "період мовчання". З 1 лютого користувачі збираються масово реєструватися в соціальній мережі "Вконтакті", а з 1 по 10 лютого чекатимуть результатів.

Користувачі виступають проти платної реєстрації користувачів, а також платної послуги з відключення так званої стрічки активності друзів. Крім того, вони скаржаться на видалення груп протесту проти дій адміністрації. У одну з таких груп, "Рух проти платних Однокласників до видалення" входило понад 100 тисяч користувачів. Учасниками іншої, "Ми за безкоштовний сайт", стали 77 тисяч осіб. Всього до видалених груп входило понад 210 тисяч користувачів.

Нагадаємо, 1 листопада реєстрація для нових користувачів в російській соціальній мережі "Однокласники.ру" стала платною, а в кінці вересня в "Однокласниках" з'явився платний сервіс видалення небажаних оцінок до своїх фотографій.

Раніше на сайті "Однокласників" вже був запущений один платний сервіс - на початку серпня 2008 року керівництво запропонувало послугу "невидимка", яка дозволяє проглядати чужі сторінки, не залишаючи слідів.

Зазначимо, що мережа "Одноклассники.ру" - найчисельніша соціальна мережа в СНД, що нараховує більше 22 мільйонів користувачів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: