Користувачам "ВКонтакті" дозволили поглянути на себе з боку

Відтепер користувач соціальної мережі може подивитися, як бачать його сторінку люди, не зареєстровані "ВКонтакті".

Користувачі соціальної мережі "Вконтакті" отримали можливість поглянути на свою сторінку очима інших людей. Про це та інші зміни в налаштуваннях приватності повідомив в офіційному блозі "ВКонтакті" керівник соціальної мережі Павло Дуров.

У розділі "Налаштування приватності" користувач може подивитися, як бачать його сторінку люди, не зареєстровані "ВКонтакті", або учасники соціальної мережі в залежності від статусу їх відносин з користувачем.

Крім загального вигляду сторінки, на неї можна глянути очима будь-якого конкретного користувача "ВКонтакті", ввівши його нікнейм.

Також користувач отримав можливість зробити частину опублікованого контенту (фото, відео, замітки і т.д.) доступними для всіх, навіть якщо загальна установка для сторінки користувача обмежує доступ до неї.

Окремо Дуров торкнувся налаштувань приватності для статусів, повідомивши, що спочатку вони замислювалися як публічний жанр, але ця властивість була частково втрачена після запуску режиму мікроблога.

Дуров пообіцяв зробити статуси (відображені як власні записи користувача на його стіні) загальнодоступними протягом тижня. Статуси буде видно на сторінці користувача і в новинах його передплатників.

"ВКонтакті" є найбільшою соціальною мережею в Росії, в ній зареєстровано понад 100 мільйонів акаунтів.

Читайте також:

"В контакті" почали конфіскацію акаунтів 

МВС створить департамент для "фільтрування" соцмережі "Вконтакті" 

Сайт "Вконтакте" визнали порнографією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: