Користувачі почали бойкотувати "Однокласників"

Користувачі "Однокласників" 23 грудня почали бойкот найбільшої в Росії соціальної мережі.

Вони вимагають відмінити плату за відключення послуги "Стрічка активності друзів", а також за реєстрацію нових користувачів.

Бойкот, який координується на сайті "Наш протест", пройде у декілька етапів. З 23 по 25 грудня протестувальники постараються взагалі не заходити на "Однокласників". З 25 по 31 січня вони понизять свою активність на сайті до мінімуму і не користуватимуться платними послугами. З 1 лютого планується відхід користувачів в інші соціальні мережі. До 10 лютого учасники бойкоту чекатимуть реакції адміністрації.

Платну реєстрацію "Однокласники" ввели в кінці жовтня, назвавши це вимушеною мірою, що захищає користувачів від спамерів. Також недавно була запущена підключена "Стрічка активності друзів", що показує всі прилюдні дії знайомих користувачів. Зокрема, в ній видно, хто з ким "дружить" або перестав "дружити", хто кому написав повідомлення у форум, а також хто до якої групи увійшов.

Новий сервіс викликав хвилю протесту. Користувачі створили групи з вимогою дозволити безкоштовно відключати "Стрічку активності друзів". Ці групи, що налічують в сукупності понад 200 тисяч учасників, були видалені адміністрацією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: