Користувачі Twitter почали писати оперу для британського театру

Всі бажаючі можуть подати через мережу свої пропозиції в коротких повідомленнях - до 140 символів, які будуть покладені в основу лібрето.

Британський оперний театр поставить оперу, написану користувачами соціальної мережі Twitter.

За словами розробників проекту, всі бажаючі можуть подати через мережу свої пропозиції в коротких повідомленнях - до 140 символів, які будуть покладені в основу лібрето. Перша сцена опери (поки ще навіть без назви) вже завершена. У ній розповідається про людину, викрадену зграєю птахів.

Окремі сцени народної опери будуть поставлені в театрі вже у вересні. Музику ж до інтернет-опери напише композитор Хелен Портер. Вона також буде використовувати деякі популярні оперні музичні теми.

Сам проект був задуманий в рамках кампанії Британського оперного театру, спрямованої на залучення до оперної творчості якомога більшої кількості людей, говориться в повідомленні.

"Це - народна опера, яка дає всім бажаючим прекрасний шанс взяти участь у створенні опери - захоплюючої історії, яка ляже в основу лібрето. Приготуйтеся до всяких несподіванок - ніхто не знає, як буде розвиватися сюжет", - сказала представниця адміністрації британського театру Алісон дути.

У блозі оперного театру також опубліковано зміст першої сцени першого акту цієї опери.

Як говориться в лібрето, Уїльям тужить у вежі, куди його заточили після того, як він був викрадений зграєю птахів. Вони хочуть помститися йому за вбивство одного з членів зграї. Ганс обіцяв виручити його. Потім жінка Без Імені йде в біохімічну лабораторію, щоб приготувати зілля, яке дозволить людям говорити пташиною мовою.

Представники театру вказують, що робота над оперою ще не закінчена, і запрошують всіх бажаючих взяти участь в цьому творчому процесі.

Нагадаємо, подібний проект запустив у минулому році відеохостінг YouTube, оголосивши конкурс серед музикантів, які виконують класичну музику, щоб потім зібрати симфонічний оркестр. У квітні 2009 року переможці конкурсу брали участь у нью-йоркському концерті, де виконали твір Тана Дуна.

Читайте також:

Мешканець Запоріжжя продасть совість за 100 тис. грн

Грузинський блогер звинуватив Кремль у хакерській атаці на його блог

Мобільні телефони скоро замінять посадочні талони в аеропортах

General Motors починає продавати автомобілі через eBay

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: