Користувачі Уанету найбільше цікавляться роботою в Києві

Користувачів українського Інтернету стало майже на 10% більше. Серед найбільш популярних запитів - "погода", "новини" та "робота в Києві".

В березні 2009 року українська Інтернет-аудиторія зросла на 9,36% у порівнянні з лютим. Кількість унікальних користувачів, яку визначають за переглядом сторінки більш ніж раз на місяць, становить 11 мільйонів 969 тисяч 810.

Глобальну статистику Уанету публікує компанія Bigmir-Internet. За її даними, істотних змін в географічному розподілі користувачів не спостерігається.

Як і раніше, лідирує київський регіон. Його частка склала 60,14% від загальної аудиторії, тоді як у житомирського і волинського регіонів найменша активність - всього 0,21% і 0,18% відповідно. У закарпатського регіону - 0,31%. За ними йдуть Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Крим, Полтава. Їх сумарна частка складає 25,9%. На решту регіонів припало 13,26%.

Серед пошукачів, з яких здійснювалися переходи українською аудиторією на українські сайти, лідером в березні став Google - переходи з цієї пошукової системи склали 73,34%. Далі йдуть Yandex (17,53%), ukr.net (1,99%), mail.ru (1,92%), bigmir.net (1,42%).

Найпопулярніші пошукові запити серед користувачів: погода, автобазар, новини, робота в Києві та ukr.net.

Найбільш популярною операційною системою серед українців залишається MS Windows XP, їй віддали перевагу 80,35% користувачів.

Читайте також:

Google навчився розуміти зв'язок між словами

Топ-20 запитів у пошукових системах

Інтернет-ЗМІ скаржаться на тиск з боку СБУ

Google судиться з google.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: