Користувачі ВКонтакте приховують пісні відомих музикантів за кумедними псевдонімами

"Солодкий гномик" означає Селену Гомес, а "5 чуваків" – це Maroon 5.

Користувачі соціальної мережі ВКонтакте жваво відреагували на те, що адміністрація почала видаляти музичний контент з сайту. Хвилю невдоволення доповнили дотепні спроби оминути нові правила розміщення пісень – композиції тепер "шифрують", перекручуючи імена виконавців.

Так, записи Coldplay доступні як "Холодні ігри", Селена Гомес перетворилася на "Солодкого гномика", а Lana Del Rey стала "Ванною Без Дверей".

Maroon 5 найменували групою "5 чуваків". Неповний список дотепних скорочень опублікований у самій соцмережі.

Тим часом російські ЗМІ попереджають, що найближчим часом з соцмережі ВКонтакте можуть бути видалені пісні таких виконавців, як U2, Sting, Elton John, Metallica, Luciano Pavarotti, Andrea Bocceli, Mylene Farmer (правовласник Universal Music Russia). Також можуть бути видалені пісні виконавців, правовласниками яких є компанії Warner Music Group і Sony Music Entertainment, зокрема, групи Linkin Park, Bee Gees, Red Hot Chili Peppers, співачка Мадонна та інші.

Як повідомлялося, інтернет-користувачам нововведення ВКонтакте не припало до душі. У Twitter з'явився хештег #вернитемузикувVK, який на деякий час зайняв місце у світових трендах сервісу мікроблогів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: