Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Космічна станція NASA знайшла новий вулкан на супутнику Юпітера

За словами вченого, нова гаряча точка на Іо - за 300 кілометрів від раніше виявленої.

Космічний апарат "Юнона" зібрав дані, які вказують на нове джерело тепла поблизу південного полюса супутника Юпітера Іо.

Це може говорити про раніше невидимий вулкан, йдеться на сайті NASA.

"Нова гаряча точка на Іо - за 300 кілометрів від раніше виявленої. Ми не відкидаємо руху або модифікації раніше виявленої гарячої плями, однак важко уявити, що вона могла подолати таку відстань і не змінитися", – зазначив дослідник Алессандро Мура, який входить до команди, яка працює з "Юноною".

Інфрачервоні дані зібрали 16 грудня 2017 року, коли "Юнона" перебувала на відстані близько 470 тисяч кілометрів від супутника.

Інші місії NASA, які відвідували систему Юпітера, вказували на приблизно 150 активних вулканів на Іо, але вчені сподіваються знайти орієнтовно 250. 

Раніше вчені NASA з'ясували, чому чхали всі астронавти, що побували на Місяці. Після повернення на Землю всі без винятку астронавти відчували біль в горлі і ходили з мокрими очима.

ВідеоНа МКС працюватиме бот Саймон для допомоги космонавтам

Бот допоможе астронавтам впоратися з їхньою нелегкою роботою. Важить робот-помічник 5 кілограмів, він має намальоване на спеціальному екрані обличчя та круглу форму, аби в умовах невагомості не травмувати людей.

На МКС працюватиме бот Саймон для допомоги космонавтам

Вибір редакції