Космічний корабель "Союз" успішно приземлився в Казахстані

Космічний корабель з екіпажем МКС, котрий провів на орбіті 188 днів, приземлився в Казахстані.

Російський космічний корабель "Союз" з трьома космонавтами на борту відстикувався від Міжнародної космічної станції та успішно приземлився.

На борту апарату знаходилися росіянин Роман Романенко, представник Європейського космічного агентства Франк де Вінн і астронавт з Канади Роберт Тирск. Вони провели на орбіті майже 188 діб.

"Посадка пройшла штатно. За попередніми даними екіпаж почуває себе нормально", - повідомив Центр управління польотами.

Перед відльотом на МКС офіційно помінялися командири: бригадний генерал де Вінн передав керівництво станцією астронавтові Американського космічного агентства (НАСА) Джеффу Уільямсу.

Після відділення "Союзу" від МКС включилася програма посадки і через три години корабель приземлився неподалік від казахстанського міста Аркалик.

За 50 хвилин до приземлення на висоті близько 350 км двигун корабля почав працювати на гальмування, внаслідок чого "Союз" зійшов з орбіти і почав спуск на Землю.

На Землі спусковий апарат з космонавтами зустрічали 15 вертольотів і літаків, а також 6 пошуково-евакуаційних машин. Російські космічні служби були готові і до аварійного приземленню апарату за межами Казахстану та Росії.

Романенко, де Вінн і Тирск були другими трійкою першого розширеного екіпажу МКС з шести людей. Його командиром був росіянин Геннадій Падалка, який повернувся на Землю 11 жовтня.

Тепер на МКС залишаються тільки Шуру, і Уілямс, які пробудуть на орбіті майже до кінця грудня.

Наступний міжнародний екіпаж МКС повинен відправитися в космос на російському кораблі "Союз ТМА-17" 21 грудня, він пристикуется до станції 23 грудня.

Читайте також:

Українсько-російська ракета успішно вивела на орбіту американський супутник

Пучки протонів в колайдері почали виробляти рекордну енергію

Вчені NASA знайшли переконливі докази життя на Марсі

У Бельгії проводять акцію "п'ятниці без електронної пошти"

ВідеоКосмічний корабель "Союз" успішно приземлився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: