Космічний корабель "Союз" з новим екіпажем зістикувався з МКС

До міжнародної космічної станції пристикувався "Союз ТМА-18" з новим екіпажем МКС - двома росіянами та американкою.

Космічний корабель "Союз ТМА-18", що стартував з космодрому Байконур 2 квітня з новим екіпажем Міжнародної космічної станції, пристикувався до МКС.

Стиковка корабля до малого дослідницького модуля "Пошук" російського сегменту станції пройшла штатно, під оплески присутніх в ЦУП родичів космонавтів і нечисленних журналістів.

Перехідні люки між кораблем і станцією будуть відкриті після перевірки герметичності. Після цього екіпаж "Союзу" (командир Олександр Скворцов та бортінженери Михайло Корнієнко та Трейсі Колдвелл-Дайсон) перейде на борт МКС і приєднається до працюючих на ній з грудня 2009 року космонавтам Олегу Котову, Соїті Ногуті і Тімоті Крімер.

Таким чином, екіпаж 23-й основної експедиції на МКС збільшиться до шести осіб. При цьому вперше протягом тривалого часу на МКС будуть здійснювати політ одразу три російські космонавта.

Крім того, тепер на російському сегменті станції зайняті кораблями всі чотири доступних стикувальних вузла.

Під час піврічного орбітального відрядження екіпажу корабля "Союз ТМА-18" належить прийняти три шатли і три вантажних корабля "Прогрес М", а також виконати два виходи у відкритий космос з американського і російського сегментів станції. Крім того, росіянам доведеться пристикувати й інтегрувати до складу станції модуль "Світанок".

Читайте також:

У США почали продавати планшети iPad

Вчені розповіли про існування Раю

Японці розробили 3D дисплеї, для яких не потрібні спеціальні окуляри

З Байконуру стартував "Союз" з новим екіпажем МКС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: