Космічний корабель Crew Dragon успішно повернувся на Землю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Корабель приводнився у Флориді.

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска успішно повернувся на Землю, після місії на МКС.

Про це повідомляє BBC.

Відомо, що корабель приводнився в Атлантичному океані неподалік від мису Канаверал, що у Флориді (США). В районі приводнення на капсулу чекав рятувальний човен "Серчер".

Видання пише, що здійснюється операція завантаження і транспортування капсули на берег мису Канаверал.

Спеціалісти NASA зазначили, що повернення космічного корабля було "найважливішим випробуванням", бо це "потенційно найбільш небезпечна частина польоту".

Як відомо, компанія SpaceX Ілона Маска 2 березня о 9:49 (за київським часом) вперше в історії запустила приватний пілотований корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Crew Dragon - один з двох пілотованих кораблів, створених в рамках програми NASA зі стимулювання розробки космічних кораблів приватними компаніями Commercial Crew Program. Він має доставити вантаж на МКС та повернутися на землю 8 березня.

Місія DM-1 - перший випробувальний політ корабля. На його борту корабля замість астронавтів помістили нашпигованого датчиками манекена Ріплі ( названий на честь героїні фільму "Чужий" Елен Ріплі). Якщо ж випробування закінчаться вдало, NASA спробує використати Dragon у  своїй місії вже цього липня. Наразі ж вeсь ринок доставки екіпажів займає Росія зі своїми кораблями "Союз".

ВідеоКорабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно прикріпився до МКС

Автоматична стиковка пройшла в рамках першого тестового запуску. На борту був лише манекен на ім’я Ріплі. Після повернення на Землю, борт доставлятиме справжніх астронавтів на МКС. 

Корабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно прикріпився до МКС

Залиште свій коментар

Вибір редакції