Космічний корабель Маска Crew Dragon успішно відстикувався від МКС

Дата публікації
Перегляди
2318
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Космічний корабель Маска Crew Dragon успішно відстикувався від МКС

Фото: Associated Press

Очікується, що він приземлиться на Землю через шість годин.

Пілотований космічний корабель компанії SpaceX Crew Dragon успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції та прямує до Землі.

Про це повідомляють на своїх сторінках у Twitter NASA та SpaceX.

"Виїзд підтверджений! О 2:32 за східним часом космічний корабель SpaceX Crew Dragon відстикувався від космічної станції. Космічний корабель повільно йде від нашої орбітальної лабораторії на орбітальну траєкторію, яка безпечно поверне його і його вантаж на Землю", - йдеться у повідомленні NASA.

Очікується, що космічний корабель приземлиться на Землю через шість годин. Приземлення буде здійснене в Атлантичному океані.

Як відомо, компанія SpaceX Ілона Маска 2 березня о 9:49 (за київським часом) вперше в історії запустила приватний пілотований корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Crew Dragon - один з двох пілотованих кораблів, створених в рамках програми NASA зі стимулювання розробки космічних кораблів приватними компаніями Commercial Crew Program. Він має доставити вантаж на МКС та повернутися на землю 8 березня.

Місія DM-1 - перший випробувальний політ корабля. На його борту корабля замість астронавтів помістили нашпигованого датчиками манекена Ріплі ( названий на честь героїні фільму "Чужий" Елен Ріплі). Якщо ж випробування закінчаться вдало, NASA спробує використати Dragon у  своїй місії вже цього липня. Наразі ж вeсь ринок доставки екіпажів займає Росія зі своїми кораблями "Союз".

Корабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно прикріпився до МКС

Корабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно прикріпився до МКС

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
2318
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація