Космічний корабель Маска Crew Dragon успішно відстикувався від МКС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очікується, що він приземлиться на Землю через шість годин.

Пілотований космічний корабель компанії SpaceX Crew Dragon успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції та прямує до Землі.

Про це повідомляють на своїх сторінках у Twitter NASA та SpaceX.

"Виїзд підтверджений! О 2:32 за східним часом космічний корабель SpaceX Crew Dragon відстикувався від космічної станції. Космічний корабель повільно йде від нашої орбітальної лабораторії на орбітальну траєкторію, яка безпечно поверне його і його вантаж на Землю", - йдеться у повідомленні NASA.

Очікується, що космічний корабель приземлиться на Землю через шість годин. Приземлення буде здійснене в Атлантичному океані.

Як відомо, компанія SpaceX Ілона Маска 2 березня о 9:49 (за київським часом) вперше в історії запустила приватний пілотований корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Crew Dragon - один з двох пілотованих кораблів, створених в рамках програми NASA зі стимулювання розробки космічних кораблів приватними компаніями Commercial Crew Program. Він має доставити вантаж на МКС та повернутися на землю 8 березня.

Місія DM-1 - перший випробувальний політ корабля. На його борту корабля замість астронавтів помістили нашпигованого датчиками манекена Ріплі ( названий на честь героїні фільму "Чужий" Елен Ріплі). Якщо ж випробування закінчаться вдало, NASA спробує використати Dragon у  своїй місії вже цього липня. Наразі ж вeсь ринок доставки екіпажів займає Росія зі своїми кораблями "Союз".

ВідеоКорабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно прикріпився до МКС

Автоматична стиковка пройшла в рамках першого тестового запуску. На борту був лише манекен на ім’я Ріплі. Після повернення на Землю, борт доставлятиме справжніх астронавтів на МКС. 

Корабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно прикріпився до МКС

Залиште свій коментар

Вибір редакції