Космічну вантажівку "Прогрес" затопили в Тихому океані

Останнім часом корабель, здатний прийняти на борт 2,5 тонни корисного вантажу, використовувася як науково-технічна лабораторія.

 Вантажний космічний корабель "Прогрес М-05М", який виробив свій ресурс і останнім часом використовувався як науково-технічна лабораторія, затопили в несудоплавному районі в південній частині Тихого океану. Мова йде про залишки корабля, які не згоріли в щільних шарах атмосфери.

До 25 жовтня "Прогрес" був пристикований до Міжнародної космічної станції. Запущений до МКС з космодрому "Байконур" 28 квітня 2010 року, він пристикувався до МКС 1 травня. Корабель, здатний прийняти на борт близько 2,5 тонни корисного вантажу, належав до сімейства "Прогрес", які експлуатуються з 1978 року.

Серед експериментів, проведених на "Прогресі", був "Радар-Прогрес", в рамках якого були визначені характеристики плазмових утворень, що виникають при роботі двигунів космічної вантажівки.

Продукти викиду двигунів вивчалися за допомогою радара некогерентного розсіяння, що знаходиться в 120 кілометрах від Іркутська.

Читайте також:

NASA запустить на Марс безпілотник

У Дніпропетровську побудують космодром

Китай створить космічну станцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: