Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожен третій у світі страждає від болю в суглобах: як уберегтися від захворювань

Медики розрізняють більше трьох сотень захворювань, пов'язаних із суглобами.

Кожен третій у світі знає, що таке біль у суглобах.

Якщо раніше проблеми із суглобами мали здебільшого люди поважного віку, то зараз  на відповідні болі скаржаться і молоді люді, йдеться у сюжеті «Сніданку з 1+1».

Всього в нашому тілі близько 360 суглобів. Медики розрізняють більше трьох сотень захворювань пов'язаних із суглобами.

Основною причиною виникнення проблем з суглобами є загальне старіння організму. Протягом усього життя суглоби накопичують у собі негативні наслідки від пережитих хвороб, неякісної їжі, поганої екології. З віком усе частіше болять коліна, лікті, плечі та стегна.

ВідеоЯк попередити біль у суглобах

Біль під час навантаження, набряклість та ломота в суглобі – перші дзвоники. Якщо не звертати увагу, це може перерости у набагато більші проблеми. У запущених ситуаціях -  артрит, артроз,  остеоартроз, що  можуть викликати  нестерпні болі.

На жаль, на біль у суглобах все частіше скаржаться і молоді люди. У зоні ризику спортсмени та ті, хто мають зайву вагу. Тож аби не мати проблем із суглобами лікарі радять дотримуватися певних методів профілактики - пити багато води, підтримувати здорове харчування ( їсти  більше овочів фруктів,  морепродуктів, горіхів, олії і мінімум солі), носити правильне взуття (з ортопедичними устілками) та регулярно займатися спортом та сексом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції