"Лабораторія Касперського" занесла в базу 25-мільйонний вірус

Вірус націлений на користувачів популярних соціальних мереж Facebook і MySpace.

"Лабораторія Касперського" оголосила про виявлення 25-мільйонного вірусу, доданого в антивірусні бази компанії.

"Ювілейним" хробаком стала чергова модифікація Koobface, Net-Worm.Win32.Koobface, націленого на користувачів популярних соціальних мереж Facebook і MySpace.

Поява нової версії Koobface ще раз підтверджує прогнози експертів про збільшення загроз в соціальних мережах.

Для розповсюдження черв'як використовує простий метод. Користувач соціальної мережі одержує нібито від свого друга посилання на якийсь відеоролик, що зберігається на невідомому сайті, потім, при спробі проглянути відео, йому повідомляється про необхідність відновити Flash Player.

Проте замість оновлення на комп'ютер користувача встановлюється черв'як Koobface, який містить в собі бекдор-функціонал, що дозволяє одержувати команди від серверу управління.

Щороку число комп'ютерних загроз збільшується у декілька разів. "Лабораторія Касперського" прогнозувала десятиразове зростання кількості шкідливих програм: з 2,2 млн. в 2007 році до 20 млн. в 2008 році. Проте темпи розвитку кіберзлочинності індустрії випередили навіть найсміливіші прогнози.

Широке розповсюдження шкідливих програм сімейства Koobface ще раз підтвердило прогнози про збільшення числа і технологічності шкідливих програм.

Зростання інтересу Інтернет-шахраїв до соціальних мереж передбачалося експертами компанії ще на початку 2008 року. Очевидно, що з часом число і технічний рівень загроз тільки збільшуватиметься.

Для ефективної протидії сучасним шкідливим програмам, таким як Koobface, потрібне комплексне антивірусне рішення, що забезпечує ефективний багаторівневий захист.

Читайте також:

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Комп’ютерний черв’як Conficker торгує підробленими антивірусами

Російські банкомати заражені вірусом, який краде PIN-коди

Знайдено комп`ютерний вірус, який не боїться антивірусів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: