Легендарну яблуню Ньютона відправлять у космос

Яблуня, що виросла з насіння дерева, під яким, за легендою, сидів Ісаак Ньютон, коли придумав теорію гравітації, відправиться в космос.

Тріска від знаменитої яблуні, яблуко якої допомогло серу Ісааку Ньютону відкрити закон всесвітнього тяжіння, буде відправлена на МКС.

Її відвезе туди британський астронавт Пірс Селлерс, який полетить у космос на шатлі Atlantis 14 травня. Очікується, що це остання місія шатла в історії НАСА. Вона триватиме 12 днів.

Реліквія в даний час знаходиться в архіві Королівського наукового товариства. Доктор Селлерс на прес-конференції заявив, що буде в захваті звозити шматочок дерева на орбіту. На його думку, сер Ньютон схвалив би це, та й сам був би не проти злітати в космос.

Популярність дерева пов'язана з міфом, який свідчить, що саме яблуко, яке впало з нього, надихнуло Ньютона на створення теорії гравітації.

На початку 2010 року публіці був представлений документ, де знаменитий інцидент описаний вперше. Текст був написаний другом і біографом Ньютона Вільямом Стаклі і є частиною книги "Спогади про життя Ньютона", написаної в 1752 році.

Читайте також:

У космосі зібрали урожай редиски

Клоун-мільярдер провів добродійне шоу у космосі

Вчені: іншопланетяни хочуть захопити Землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: