LG представляє М62 - нову серію моніторів із TВ-тюнером

Монітори доступні в діагоналях від 18,5 до 27 дюймів.

LG Electronics анонсує вихід на український ринок нового монітора з TВ-тюнером і додатковими функціями для розваг. Новинка розрахована на невеликі приміщення і доступна в діагоналях від 18,5 до 27 дюймів. Монітори LG серії M62 забезпечують виняткову якість зображення для телебачення у форматі HD, фільмів у форматі Blu-ray, комп'ютерних ігор, фотографій та іншої інформації. Суміщені функції монітора і телевізора позбавляють від необхідності в окремій купівлі пристроїв.

Для забезпечення якісної телетрансляції монітор LG M62 оснащений цифровим тюнером DVB-T і підтримує формат MPEG4, який багато в чому перевершує формат MPEG2. Пристрій підключається до різноманітного мультимедійного обладнання, а зображення можна переглядати у форматах HD або Full HD.

Моделі, які підтримують формат Full HD, здатні відтворювати фільми та ігри з консолей останнього покоління з найвищою на сьогоднішній день роздільною здатністю та чудовою якістю картинки. Час відгуку матриці 5 мс забезпечує чіткість зображення навіть при трансляції фільмів з об'єктів, що швидко рухаються, спортивних програм і комп'ютерних ігор. Можливість налаштування екрану дозволяє показувати як широкий формат із співвідношенням сторін 16:9, так і стандартний формат 4:3 з однаковою чіткістю.

Крім того, монітор M62 відтворює широкий спектр форматів аудіо-і відеофайлів безпосередньо через USB, без необхідності підключення персонального комп'ютера.

При підключенні до комп'ютера дана модель успішно функціонує як першокласний монітор, адаптований для безлічі мультимедійних і робочих програм. Монітор має відмінні можливості для підключення, забезпечуючи зручність, якість і гнучкість з'єднання через роз'єми HDMI, DVI-D і D-sub. Високоякісні вбудовані динаміки і вхід для навушників дозволяють використовувати монітор як аудіосистему високої точності без додаткового обладнання.

Монітор M62 розроблений, таким чином, щоб раціонально використовувався простір, і розрахований для невеликих приміщень. Глянсовий корпус із плавними обрисами ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Модель доступна в чорному або білому варіантах. У нижній частині корпусу розташована напівпрозора панель, яка приховує вбудовані динаміки. Також, кнопка включення й інші кнопки налаштувань монітора підсвічуються тільки при роботі з меню, усю решту часу вони неактивні і не відволікають від екрану монітора.

Дана модель підтримує функцію Auto Bright (автоматична настройка яскравості), що забезпечує якісне зображення при будь-якому зовнішньому освітленні. За допомогою складного алгоритму постійно тестується освітлення в кімнаті і, залежно від відтвореного контенту, встановлюється потрібна яскравість підсвітки та інші характеристики. Завдяки цьому вдається домогтися не тільки найкращої картинки, а й зменшити енергоспоживання.

Монітор M62 випускається з діагоналлю 18,5 і 20 дюймів у версії HD, а також з діагоналями 21,5, 23 і 27 дюймів у версії full HD. Орієнтовна вартість - від 250USD (18,5 ") до 435 USD (27").

# # #

Про компанію LG Electronics, Inc.
LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) - світовий лідер і новатор у галузі побутової електроніки, побутової техніки та пристроїв мобільного зв'язку - це компанія, де працевлаштовані більше 82 000 людей, які працюють на 114 підприємствах, включаючи 82 представництва в усьому світі. У 2008 році обсяг глобальних продажів склав 44,7 млрд дол США. Компанія LG складається з п'яти підрозділів: Home Entertainment, Home Appliance, Air Conditioning, Business Solutions та Mobile Communications. LG є провідним виробником мобільних пристроїв, пласкопанельних телевізорів, кондиціонерів, пральних машин з фронтальним завантаженням, оптичних запам'ятовуючих пристроїв, DVD-програвачів і систем домашніх кінотеатрів.

Компанія підписала довгострокову угоду про глобальне і технологічне партнерство з "Формула один", в рамках якого LG отримала ексклюзивні маркетингові права офіційного постачальника споживчої електроніки, мобільних телефонів і процесорів для одного з найбільших спортивних заходів.

Підрозділ LG Business Solutions (BS) - лідер в сегменті ринку B2B ( «бізнес для бізнесу»), є виробником широкого спектру висококласних цифрових пристроїв, серед яких - LCD-монітори, комерційні дисплеї, пристрої для автомобілів і системи безпеки. LG BS пропонує споживачам трендові технології майбутнього, випускаючи продукти, що відповідають найвищим стандартам якості і новітнім віянням технічного дизайну.

http://ua.lge.com

За додатковою інформацією звертайтеся:

Тел.: +38 044 270 72 40

Євгеній Качалін jevgeniy.kachalin @ pbn.kiev.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: