Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
LG випустила доступну версію свого флагмана G3

Молодший брат флагмана LG отримав найменування G3 Beat.

Компанія LG вирішила посилити свої позиції на ринку і випустила більш доступну версію свого флагмана G3, який отримав приставку Beat.

LG G3 Beat в цілому повністю успадковує повноцінну версію, але отримав більш слабкі характеристики, які характерні для смартфонів середнього цінового сегмента. Так, смартфон отримав 5-дюймовий екран, що на 0,5 дюйма менше основної моделі G3, а також зменшену роздільну здатність дисплея до 1280x720 пікселів, що помітно менше 1440x2560 пікселів в старшій моделі.

Окрім того, LG G3 Beat отримав більш слабкий процесор і меншу оперативну пам'ять, зупинившись на 4-ядерному процесорі на 1,2 GHz і 1 Gb оперативної пам'яті і 8-мегапіксельною камерою. Але при цьому, основні "фішки" смартфона, такі як інноваційна система лазерного автофокусу фотомодуля, розумна клавіатура і функція швидких заміток QuickMemo +, перекочували на LG G3 Beat. Також без змін залишилася і операційна система у вигляді Android 4.4 KitKat.

Сам смартфон завдяки урізанню характеристик скоротив свою вартість приблизно в два рази, що явно робить його досить цікавою пропозицією на ринку смартфонів середнього сегмента.

Нагадаємо, що флагман LG G3 був показаний в кінці травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції