Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікар повідомив пацієнту про швидку кончину за допомогою робота - хворий не витримав і помер

4 березня вперше робот замінив лікаря, повідомляючи про скору смерть пацієнта, що засмутило сім'ю хворого.

Лікар з каліфорнійської лікарні озвучив похмурий прогноз через відеозв'зок і робота, засмутивши сім'ю пацієнта - той помер на наступний день. Про це повідомляє CNN.

Внучка хворого Анналісія Уілхарм зізналася, що ніколи не очікувала, що лікар повідомить погані новини про її дідуся через відеоекран робота. За її словами, вона перебувала біля ліжка власного діда у відділенні інтенсивної терапії медичного центру Kaiser Permanente у Фримонті, штат Каліфорнія. Машина в'їхала до палати, і лікар, що з'явився на прямому відеозв'язку, озвучив невтішний прогноз. 78-річний дідусь дівчини Ернест Кінтана помер на наступний день, саме після того, як робот повідомив йому, що варіантів лікування більше немає. Пацієнт помер від хронічної обструктивної хвороби легень, яка прогресувала, емфіземи та хронічного бронхіту.

І хоч сім'я знала, що незабаром втратить улюбленого дідуся, таке ставлення до пацієнта обурило близьких. Останні визнали його негідним. З цього приводу члени сім'ї висловилися таким чином, маючи на увазі лікарів: "Вони повинні були мати більше гідності і ставитися до нього краще". Сім'я також висловила надію, що більше ніхто не отримає такі ж новини - подібним чином.

Прес-секретар лікарні висловила "щирі співчуття родині" у заяві, направленій CNN. У ній вона стверджує, що лікарі і медсестри медустанови "регулярно спілкувалися особисто з пацієнтом та його родиною про його стан з моменту його надходження до лікарні". Вона підкреслила, що вечірній відеотелевізійний візит став продовженням попередніх візитів до лікаря і не використовувався під час встановлення первинного діагнозу. Причиною його використання в цьому випадку став той факт, що лікарня - маленька, а робота зручно використовувати для обходу вночі.

"Ця технологія безпечного відео - це жива розмова з лікарем, що використовує технологію теле-відео, та завжди з медсестрою або іншим лікарем в кімнаті, щоб пояснити призначення і функцію цієї технології. Це дозволяє невеликій лікарні мати додаткових фахівців, таких як сертифікований лікар-реаніматолог, цілодобово і без вихідних, що розширює спектр надаваних послуг і забезпечує додаткові консультативні послуги біля ліжка хворого", - резюмувала прес-секретар.

Роботи будуть помічниками по господарству вже через 10 років, - кажуть розробники штучного інтелекту в сюжеті "ТСН. Тиждень". Роботи вже допомагають лікарям з діагнозами та операціями. По всьому світу штучний інтелект управляє поїздами метро. Щоб не залишитися без роботи, розробники штучного інтелекту радять людям займатися перепідготовкою, а державам - визначити професії, які зникнуть.

 

Відео"Розумні" ферми, велосипеди та вулики: штучний інтелект набирає обертів по всьому світу

Роботи будуть помічниками по господарству вже за 10 років, - кажуть розробники штучного інтелекту. Роботи вже допомагають лікарям із діагнозами та операціями. По всьому світу штучний інтелект керує потягами в метро. Аби не залишитися без роботи, розробники штучного інтелекту радять людям займатися перепідготовкою, а державам - визначити професії, які зникнуть.

"Розумні" ферми, велосипеди та вулики: штучний інтелект набирає обертів по всьому світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції