Лікарі назвали оральний секс небезпечним для здоров'я

До такого висновку вчені прийшли, спостерігаючи протягом чотирьох років 97 тисяч чоловік.

Лікарі з США заявили, що регулярні заняття оральним сексом підвищують у партнера ризик виникнення раку гортані у 22 рази.

Результати спостережень медики пояснили наступним чином. Один з папіломавірусів людини, пов'язаний з раком шийки матки, при оральному сексі може потрапити в ротову порожнину і привести до появи новоутворень на тканинах язика, мигдалин, м'якого піднебіння й гортані.

До такого висновку вчені прийшли, спостерігаючи протягом чотирьох років 97 тисяч людей. За підсумками спостережень у 132 осіб (103 чоловіків і 29 жінок) був виявлений рак гортані. Всього учені виявили 15 видів папіломавірусів людини, що призводять до раку гортані.

Зазвичай папіломавіруси передаються побутовим та статевими шляхами через кров, шкіру і слизові оболонки. Більшість з них нешкідливі для людини, тоді як інші призводять до виникнення онкологічних захворювань і появи бородавок.

У Великобританії за останні 30 років рак гортані набув значного поширення. Щорічно захворювання знаходять у п'яти тисяч громадян країни. Рак гортані, як правило, виникає через куріння та вживання алкоголю.

Нагадаємо, що стало відомо, коли з'являться стимулюють сексуальне збудження презервативи.

Американські вчені запланували в 2016 році налагодити випуск презервативів з гідрогелю, які, на їхню думку, сприяють, порівняно з традиційним засобом контрацепції, підвищенню сексуального задоволення.

Зараз для виробництва презервативів використовується латекс, який може значно знижувати задоволення від сексу. Це призводить до того, що статеві партнери нерідко відмовляються від використання контрацептиву, ніж піддають себе ризику зараження небезпечними захворюваннями, зокрема ВІЛ-інфекцією.

Нагадаємо, що священик РПЦ пропонує відмовитися від презервативів і долати ВІЛ вірою та патріотизмом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: