Лікарі розповіли, що потрібно виключити зі свого раціону задля збереження здоров'я після 35 років

Важливо виключити з раціону деякі продукти, і таким чином зміцнити здоров'я.

Лікарі довели, що після 35 років метаболізм в організмі людини уповільнюється.

Повільніше виводяться токсини, повільніше підтримується і нормальний рівень цукру в крові, йдеться у сюжеті "Сніданок з 1+1".

Таким чином, дуже важливо виключити з раціону деякі продукти, і таким чином зміцнити здоров'я.

Якщо молодість ще дозволяє організму їсти вочевидь шкідливі продукти, то після 35 від деяких з них варто відмовитися. Тим, хто хоче мати молоде обличчя та струнке тіло, експерти радять відмовитися від таких продуктів.

ВідеоЛікар-терапевт розповіла про безпечні методи очищення організму від шлаків

Насамперед скоротіть у своєму раціоні цукор. Надмірна його кількість гальмує виробку колагену і посилює утворення зморшок. Особливо небезпечними є приховані джерела цукру. Наприклад, йогурти з наповнювачами. Тут же можна назвати соки і газовані напої.

Ще одне обмеження – це алкоголь. Він зневоднює організм, а це прямий шлях до швидкого старіння.

А ще тим, хто наближується до сорокарічного віку, треба відмовитися від швидких вуглеводів. Насамперед це стосується білого хліба. Рафіновані вуглеводи, яких вдосталь у виробах з білого борошна, швидко перетворюються організмом на цукор – один з найголовніших ворогів організму.

Раніше повідомлялося, що очищенням організму від шлаків переймаються дедалі більше людей. Українці переконані: такі процедури сприяють схудненню та оздоровленню організму. Лікарі, натомість, застерігають, що більшість таких методів очищення небезпечні. 

Небезпечна їжа. Інфографіка

Залиште свій коментар