Ліки від депресії виявилися "жіночою віагрою"

Німецький лікарський препарат, який мав лікувати жінок від поганого настрою, при тестуванні зробив піддослідних сексуально-активними.

Лікарський препарат, розроблений німцями для боротьби з депресією, виявився ефективним засобом проти фригідності, його вже називають "жіночої віагрою". Те, що нова пігулка підвищує лібідо, підтверджують дослідники з Університету Північної Кароліни (США) та Університету Оттави (Канада).

Препарат Flibanserin був розроблений фахівцями німецької фармацевтичної компанії Boehringer-Ingelheim. Спочатку він призначався для боротьби з депресією. Однак, як повідомили представники компанії на семінарі, що проходив у Ліоні, жінки, які приймали ці таблетки один раз на день, також повідомляли про цікавий "побічний ефект": препарат будив у них сексуальне бажання.

У тестуванні нового препарату брали участь 1.946 жінок в Європі у віці від 18 років і старше. Також вплив препарату було підтверджено на 5.000 мешканок Північної Америки.

Раніше представники компанії Boehringer повідомляли, що вони не квапляться виводити препарат на ринок. Вони також підкреслювали, що він не призначений для того, щоб просто додати відчуттів і зробити вечір приємним. Це лікувальний засіб, який має допомогти жінкам, які не зазнають сексуального бажання.

Хоча ефект пігулки аналогічний ефекту віагри, тобто він сприяє відновленню сексуального бажання, його вплив на організм відрізняється. Жіноча сексуальність є більш складною, тому Flibanserin впливає безпосередньо на мозок, а не на кровоносну систему.

Препарат був розроблений у 90-х роках минулого століття, проте в 2002 році компанія виявила, що препарат може також використовуватися для відновлення жіночої сексуальності. На семінарі у Франції дослідники повідомили, що нові можливості препарату виявляються тільки в тому випадку, якщо жінки отримують не менше 100 міліграмів на день.

В даний момент фірма Boehringer-Ingelheim зайнята отриманням дозволу на використання препарату як "жіночої віагри" у США і Європі.

Як відомо, американські вчені покращили ерекцію у щурів за допомогою отрути павука. На основі дослідження планують розробити принципово нові ліки від імпотенції.

Читайте також:

Імпотенцію лікуватимуть отрутою бразильських павуків

Альтернативна нано-"Віагра" діє вже за 10 хвилин

Через непальський гриб, який лікує імпотенцію, загинули дев’ять людей

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: