Ліки від коронавірусу: де у світі вже знають, чим лікувати інфекцію
Pexels
  • Кількість коментарів 1
  • Кількість переглядів 27732

Чи є у світі ліки від коронавірусу.

Ліки від коронавірусу: чим лікують та що обирають медики для лікування COVID-19. Від початку спалаху коронавірусної інфекції у світі захворіли понад 245,7 тисяч людей, ще 10 046 загинули. Але були й ті, що вилікувалися. Чим лікуються у світі від коронавірусу.

Трамп та ліки від малярії

Президент США Дональд Трамп повідомив, що органи охорони здоров'я США схвалили лікарський засіб для боротьби з малярією в якості засобу для протидії коронавірусу COVID-19.

За його словами, "хлорохін - ліки, які використовуються для лікування малярії та серйозних форм артриту, показали гарні початкові результати під час використання для лікування людей із зараженням COVID-19".

дональд трамп
Associated Press

"Клінічні випробування низки нових видів терапії вже йдуть для того, щоб американці якнайшвидше отримали доступ до ліків різних видів. Ми продовжимо працювати над виявленням безпечних і найбільш ефективних ліків", - зазначив Трамп.

Японські ліки від грипу

Китайські медики помітили, що препарат, який використовується в Японії для лікування нових штамів грипу, виявився ефективним для пацієнтів, заражених коронавірусною інфекцією.

Представник китайського міністерства науки і техніки Чжан Сіньмінь заявив, що препарат під назвою Favipiravir (торгова марка Avigan), розроблений дочірньою компанією Fujifilm, дав обнадійливі результати під час клінічних випробуваннях за участю 340 пацієнтів в Ухані і Шеньчжені.

"Він має високий ступінь безпеки і явно ефективний в лікуванні", - уточнив Чжан.

Пацієнти, яким дали ліки в Шеньчжені, дали негативний результат аналіз на вірус в середньому через чотири дні після зараження, тоді як ті, хто не вживав ліки - в середньому через одинадцять.

Більше того, рентген підтвердив поліпшення стану легень приблизно у 91% пацієнтів, яких лікували Favipiravir, порівняно з 62% поліпшення без препарату.

Favipiravir потребуватиме схвалення уряду Японії для повномасштабного застосування на пацієнтах з Covid-19. Це може статися вже в травні. 

Чому не ібупрофен

Всесвітня організація з охорони здоров’я офіційно рекомендувала утриматися від лікування ібупрофеном у разі наявності симптомів коронавірусної інфекції.

"Ми рекомендуємо використовувати парацетамол, і не використовувати ібупрофен для самолікування. Це важливо", - заявив представник ВООЗ Крістіан Ліндмаєр.

ліки, пігулки, парацетамол
Pexels

Також представник ВООЗ зазначив, що якщо вживати ібупрофен вам рекомендують лікарі, то це "їхня справа".

Хворий на коронавірус вилікувався, але і це ще не все

Пацієнти, які вилікувались від коронавірусної інфекції можуть страждати від погіршення функції легень і від задухи під час швидкої ходи. 

Такого висновку дійшли лікарі після спостереження за пацієнтами, що вилікувались. За словами головного лікаря лікарні Принцеси Маргарет (Princess Margaret Hospital) Оуеан Цанга у Гонконзі, з десяти виписаних пацієнтів двоє-троє не могли робити те, що робили до захворювання.

"Вони задихаються, якщо починають йти трохи швидше. У деяких спостерігається зниження функції легень на 20-30%", - зазначив головлікар.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Японські лікарі виявили ефективні ліки від коронавірусу

Дієвість препарату, який раніше використовували для боротьби з грипом, ще мають підтвердити у тамтешньому МОЗІ. Але за спостереженнями медиків - у неважких формах коронавірусу він працює. Наразі найкритичніша ситуація у світі з недугою - в Італії. 475 смертей - таке зафіксували там лише за останню добу, а загалом загиблих в країні майже 3 тисячі. Першу від коронавірусу смерть зафіксували сьогодні і в Росії. Через пандемію коронавірусу світ звикає жити за безпрецедентних умов карантину.  Більше про коронавірус в Україні

Японські лікарі виявили ефективні ліки від коронавірусу

Залиште свій коментар