Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Літаюча селфі-палка та розумний будильник. Добірка корисних додатків від Анатолія Анатоліча

Програма Sleep Better сама визначить, коли вас будити і підбере для цього підходящу мелодію.

Австралійці створили літаючу селфі-палку, яка може підійматися на 25 метрів і фотографувати свого власника із будь-якого ракурсу. Про це йдеться в сюжеті Сніданок. Вихідний.

Коштує гаджет недешево – 350 доларів. Але з нею можна знімати досить оригінальні відео.

Ще одна корисна новинка Кitchen Stories – програма, в якій зібрані сотні рецептів із різних країн світу. Кожна страва детально описана, а також ілюстрована фотографіями. Окрім того, додаток має детальні відеоінструкції,  які дуже полегшують процес приготування.  База відеороликів оновлюється щотижня. Усі рецепти представлені у кількох тематичних группах. Зручна рубрикація дозволяє знайти потрібний рецепт за лічені хвилини. У меню Kitchen Stories можна обмежити калорійність страви та час її приготування. Через додаток також можна спілкуватися з іншими власниками цієї програми,м обговорювати їхні страви та пропонувати свої. Ще можна слідкувати за публікаціями нових страв від відомих шеф-кухарів і бути в курсі їхніх  кулінарних шедеврів.

Sleep Better – мобільний додаток-будильник, який допоможе проаналізувати цикли вашого сну, щоб покращити його. Перед тим, як лягати спати, потрібно відмітити в додатку, наскільки активно користувач провів день.  Така інформація дозволить зрозуміти,  як активність впродовж дня на відпочинок вночі. Після сну в додаток потрібно записати, чи бачив користувач сни і якими вони були. Після аналізу часу та фаз сну, додаток програмує індивідуальний будильник.  Він спрацює зранку не о конкретній годині, а в інтервалі 30 хвилин. Іншими словами, програма сама визначить, коли вас будити і підбере для цього підходящу мелодію. Додаток враховує всі звички користувача, навіть шкідливі (пристрасть до кави чи алкоголю), а також - фізичні навантаження і стреси!  Тому, після 2-3 тижнів користування цим додатком користувач матиме повну статистику про те,  як і скільки він спить і яка денна активність найкраще та найгірше впливає на сон.

Нагадаємо, що в компанія Anicall Corp презентувала електронний пристрій для домашніх котів та інших домашніх улюбленців на виставці переносних девайсів у Токіо.

Відео Добірка корисних додатків для гаджетів від Анатолія Анатоліча

Залиште свій коментар

Вибір редакції