Літаючий автомобіль-трансформер вперше піднявся у повітря

Перелетіти затори на дорогах? Запросто! В США провели перші випробування літаючого автомобіля.

Terrafugia Transition
Terrafugia.com
Американська компанія Terrafugia провела перші випробування своєї нової розробки – літаючого автомобіля під назвою Transition.

Авто-трансофремр вигадали для тих, любить подорожувати. Ним можна користуватися як звичайним автомобілем для поїздок вулицями міста, а за необхідності у Terrafugia буквально зростають крила.

Він перетворюється на літак приблизно за 30 секунд. У салоні унікального транспортного засобу можуть розміститися двоє людей. Один і той же бензиновий двигун приводить у рух, як сам автомобіль, так і пропелер, що дозволяє йому літати.

На дорозі машина здатна розвинути швидкість 105 км/год., в повітрі - 185 км/год., і при цьому долати відстань до 725 км.

"Цей прорив назавжди змінить уявлення про персональну мобільність. Відтепер для подорожей землею і повітрям немає перешкод. Це те, до чого прагнули ентузіасти авіації з 1918 року", - каже глава компанії Terrafugia Карл Дитріх.

Новинка може підніматися в повітря з будь-якої злітно-посадочної смуги, проте для польотів пілотові Transition необхідна спеціальна ліцензія. Представники фірми стверджують, що її можна отримати, пройшовши курси і налітавши близько 20 годин.

Поки що Terrafugia Transition далека від серійного виробництва. У компанії мають намір поліпшити конструкцію і провести додаткові випробування автомобіля. Втім, попередні замовлення розробники вже приймають. Передоплата складає 10 тисяч доларів, а повна вартість – 194 тисячі доларів США.

Читайте також:

Десять найкращих автомобілів за версією Consumer Reports

Найдешевше в світі авто почнуть випускати в березні

В Україні з'явився перший власний електромобіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: