Літо-2010 через підвищену активність Сонця буде несприятливим для здоров'я

21 червня розпочалося астрономічне літо. День літнього сонцестояння є найдовшим днем у році, він триває понад 16 годин.

21 червня о 14 годині 28 хвилин за київським часом розпочалося астрономічне літо. За прогнозами астрономів, цьогорічне літо буде не надто сприятливим для здоров'я, оскільки почався цикл підвищеної активності Сонця.

"Це новий 11-річний цикл і якраз з середини лютого активність Сонця різко збільшилася. Чим це нам загрожує? Перш за все, підвищення активності Сонця впливає на збої космічної техніки, але науковці про це пам'ятають. Для здоров'я людей це також несприятливий час, особливо для тих, які залежні від впливу магнітного поля Землі. При високій активності Сонця магнітне поле Землі змінює свій стан. Активність сонця – це збільшення плям на Сонці, вона є не прогнозованою", - повідомила голова Львівського астрономічного товариства, доцент Любов Янків-Вітовська.

За її словами, у ці дні науковці радять приймати ліки, які допомагають конкретній людині – заспокійливі чи, знеболюючі, тому що у ці дні багато людей жаліються на перепади тиску, головні болі. Також слід засмагати лише до 11 години ранку і після 17 години вечора.

День літнього сонцестояння припадає на той момент, коли Сонце знаходиться у своїй найвищій позиції. Вважається, що це свято перемоги світла над темрявою. На день літнього сонцестояння припадало багато свят різновірів, язичників, наприклад Івана Купала, за старим стилем, святкують 22-23 червня.

Також 21 червня – це найдовший день у році. Він триває понад 16 годин.

Читайте також:

На Україну чекає рекордно спекотне літо

Науковцям вперше в історії вдалося записати музику Сонця

Вчені пророкують Землі апокаліпсис в 2013 році

У Києві побито температурний рекорд 64-річної давності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: