LiveJournal відзвітував про наймасштабнішу хакерську атаку

Система Load Balancer, що відповідає за розподіл вхідного навантаження, обробляла близько 1,2 мільйона одночасних з'єднань при середній нормі в 50 000 з'єднань.

Адміністрація LiveJournal розповіла про подробиці найпотужнішої DDoS-атаки в історії ресурсу. Як відомо, блогохостинг піддався атаці у другій половині дня 30 березня. Повідомлення на цю тему написав директор з розвитку продуктів компанії SUP Ілля Дронов.

Нагадаємо, 30 березня керівник LiveJournal Russia Світлана Іваннікова заявила, що "атака подібної потужності трапляється вперше за історію ЖЖ".

Хакерська атака, за словами Дронова почалася близько 16:00 за московським часом (15:00 за Києвом) і закінчилася лише після півночі. Система Load Balancer, що відповідає за розподіл вхідного навантаження по серверах LiveJournal, обробляла близько 1,2 мільйона одночасних з'єднань при середній нормі в 50 000 з'єднань.

Таким чином, LiveJournal довелося обслуговувати в десятки разів більше запитів, ніж зазвичай, і "віддавати" по 2 гігабайти трафіку в секунду замість звичайних 400 мегабіт.

"За той час, поки ми боролися з атакою, нам вдалося її систематизувати, виділити шкідливий трафік з нормального, що в підсумку дало нам можливість його частково відсікти і відновити працездатність системи", - повідомив Дронов.

За його словами, технічним службам довелося тимчасово відсікти індексацію ресурсу різними пошуковими системами, що на даний момент призводить до затримок у появі свіжих записів в результатах пошуку. У той же час Дронов пообіцяв, що це буде виправлено протягом дня.

Також було викладено карту "1 000 випадково вибраних атакуючих систем", згідно з якою сервера, використані зловмисниками, розташовувалися в Індії, Пакистані, Китаї, Ємені, Південній Кореї, Японії і країнах колишнього СРСР.

Читайте також:

Хакери закрили LiveJournal: це наймасштабніша DDoS-атака в історії ресурсу

Хакери зламали Apple MacBook за п'ять секунд

Хакери атакували десятки державних сайтів Південної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: