Люди з ожірінням небезпечні для екології

Щорічно через повних людей у повітря викидається на мільярд тонн парникових газів більше.

Високий рівень ожиріння в багатих країнах є причиною того, що щорічні викиди парникових газів складають на 1 млрд тонн більше, ніж могли б бути. Такого тривожного висновку дійшли учені Філ Едвардс та Іан Робертс з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини за підсумками проведеного ними дослідження. Його результати були опубліковані в International Journal of Epidemiology.

"Ожиріння населення впливає на навколишнє середовище, - говорить Едвардс, - бути худим корисно і для вашого здоров'я, і для здоров'я планети".

Розроблена ученими модель порівнює 1 млрд худих людей (на прикладі В'єтнаму) і 1 млрд мешканців багатих країн (на прикладі США, де 40% населення страждають від ожиріння). З'ясувалося, що повним людям потрібно на 19% більше калорійної їжі для однакових енергетичних витрат. Також люди з надмірною вагою значно частіше пересуваються на автомобілі.

Тільки на виробництво додаткової їжі й зайву їзду на автомобілі, за підрахункам дослідників, щорічно витрачається стільки енергії, що в атмосферу викидається від 0,4 до 1 млрд зайвих тонн парникових газів. Враховуючи, що загальна кількість викидів дорівнює 27 млрд тонн, це значна цифра.

Читайте також:

Сліпоту та глухоту лікуватимуть стовбурові клітини

Вчені перемірили Велику Китайську стіну

Канадський дизайнер створив плеєр для вагітних

Іранські вчені клонували козу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: