Mail.ru має намір купити ICQ

Сума угоди оцінюється в 200-300 мільйонів доларів, хоча деякі джерела стверджують, що 250 млн - це остаточна сума.

Холдинг Digital Sky Technologies (DST), найбільшим акціонером якого є бізнесмен Алішер Усманов, веде переговори з AOL про купівлю сервісу обміну миттєвими повідомленнями ICQ.

DST контролює портал Mail.ru, який пропонує комунікаційний сервіс Mail @ Агент, що прямо конкурує з ICQ на російському ринку.

Сума угоди оцінюється в 200-300 мільйонів доларів. Сама AOL придбала ICQ в 1998 році за 400 мільйонів доларів. Про те, що AOL має намір продати ICQ, стало відомо в середині листопада 2009 року.

Інтерес до ICQ також виявляє Google. DST - лише останній з претендентів на актив. Крім того - раніше ICQ цікавився VoIP-сервис Skype.

ICQ щомісяця користуються 33 мільйони людей. На Росію припадає понад 8 мільйонів користувачів. Це найпоширеніший в Рунеті месенджер. Іншою країною, де ICQ популярна, є Німеччина - там щомісяця до мережі ICQ входять 12,6 мільйона користувачів.

DST контролюється бізнесменами Юрієм Мільнером і Григорієм Фінгером. Холдингу належать частки в соціальних мережах "Однокласники", "Вконтакті", а також кілька відсотків у найбільшій у світі мережі Facebook. Це найбільший за вартістю активів холдинг в Рунеті.

Читайте також:

"Однокласників" не пустили в зону .рф

"В Контакті" відвідують більше, ніж "Однокласників"

ICQ виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: