Маск хоче почати випробування на людях технології для зв'язку мозку та комп'ютера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стартап подав заявку на дозвіл почати випробування

Проєкт Ілона Маска NeuraLink подав заявку до Управління продовольства і медикаментів США з проханням розпочати тестування на людях системи, яка з'єднує “мозок із комп'ютером”.

Про це пише BBC.

Як повідомляє видання, для початку тестування на людях стартап повинен отримати на це дозвіл від Управління продовольства і медикаментів США. За словами Маска, ця нейротехнологічна система вже тестувалася на мавпах, і мозок тварини зміг “контролювати” комп'ютер.

Відомо, що Neuralink вже експериментувала на щурах, імплантуючи в мозок тварини до 1500 електродів. Кожен електрод в чотири рази тонше за людську волосину, що дозволяє уникнути серйозних пошкоджень тканин мозку і кровоносних судин. Також система включає в себе процесор для обробки даних, який також імплантується в мозок. Чип має розміри 4 х 4 мм і здатний обробляти дані з 10 000 електродів.

Водночас він зауважив, що людям не слід очікувати негайного результату від тестування системи, адже процес із її випробовування на людях займе багато часу. Нині над системою працюють близько ста дослідників, проте Маск планує набрати ще людей у штат. 

Зазначимо, розробка "Прямого кортикального інтерфейсу", якою займається Neuralink, за словами Маска, має допомогти людям досягти більш високого рівня пізнання і дати шанс конкурувати зі штучним інтелектом.

ВідеоУ Китаї чоловік перед смертю поєднав штучний інтелект та аудіосистему зі своїм голосом

Ще за життя невиліковно хворий чоловік потурбувався, аби його родина легше пережила втрату. І для цього створив аудіосистему зі своїм голосом. Далі за справу взявся штучний інтелект. Що з того вийшло - у сюжеті.  

У Китаї чоловік перед смертю поєднав штучний інтелект та аудіосистему зі своїм голосом

Залиште свій коментар

Вибір редакції