Маск вирішив перейменувати свою славнозвісну ракету, яку планує запустити до Марса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер вона носитиме назву "Зоряний корабель".

Американський винахідник та голова космічної корпорації SpaceX Ілон Маск вирішив перейменувати свою славнозвісну ракету-носій та одночасно і космічний корабель Big Falcon Rocket (BFR) на "Зоряний корабель".

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Перейменування BFR в "Зоряний корабель". У технічному плані, дві частини: "Зоряний корабель" є космічним кораблем/верхнім ступенем а, Super Heavy - ракетним прискорювачем, необхідним для подолання значної сили тяжіння Землі (не є необхідним для інших планет або місяців)", - заявив Маск.

Один із користувачів соцмережі написав коментар, у якому зазначив, що "Зоряний корабель" не може так називатися, доки не вирушить до іншої зоряної системи, на що сам Маск відповів йому, що майбутні версії це зроблять.

Нагадаємо, Маск проанонсував тепер вже "Зоряний корабель" ще у минулому році, і тоді наголошувалось, що корабель довжиною 106 метрів буде містити до 40 кабін, на яких буде достатньо місця на 100 осіб. У бустері корабля працюватиме 31 двигун Raptor, а сам корабель матиме 7 двигунів.

Першим іспитом для корабля стане подорож до Місяця, яка може відбутися у 2023 році. Сама ракета ще не побудована, але Маск раніше заявляв, що він хоче, щоб BFR була готова до непілотованого польоту на Марс у 2022 році, а з екіпажем - у 2024 році.

ВідеоІлон Маск планує збудувати найбільшу у світі ракету, яка доправить сотні людей на Марс та Місяць

BFR має стати найбільшою в історії людства ракетою. Розшифровується англійська абревіатура як "Велика, трясця, ракета". Уже наступного року мав би відбутися її перший тестовий політ, і, якщо мине успішно, ракета чкурне на Марс 2022-го року.

Ілон Маск планує збудувати найбільшу у світі ракету, яка доправить сотні людей на Марс та Місяць

Залиште свій коментар

Вибір редакції