Масові поховання немовлят: римські повії вбивали дітей одразу після пологів

За часів римського панування не було практично ніякої контрацепції, а дітовбивство не вважалося чимось незвичайним.

Археологи вивчили масові поховання немовлят у Хамблдені на південному сході Британії. Вони прийшли до висновку, що за часів римського правління, близько двох тисяч років тому там знаходився будинок розпусти, повії якого вбивали своїх новонароджених дітей.

Містечко Хамблден (графство Бакінгемшір на південному сході Англії, в 80 кілометрах від Лондона), де за часів римського панування розташовувалося велике поселення, ще сто років тому зацікавило археологів.

Тоді з'явилися і перші свідоцтва про масові дитячі поховання в цій місцевості. Натураліст і археолог Альфред Хенедж Кокс у 1921 році повідомив про те, що під руїнами деяких будинків поховані останки немовлят. 

Роботу Кокса продовжила Джил Айерс і Саймон Мейс з лабораторії древніх пам'яток організації "Англійська спадщина". Вони досліджували останки 97 немовлят з "братської могили" в Хамблдені. Всі вони виявилися приблизно одного віку, - усім їм було на момент смерті від сили день від народження.

Ретельно вивчивши місце проведення розкопок, експерти прийшли до висновку, що за часів римського панування в Хамблдені перебував лупанарій, тобто публічний будинок.

Смерть від природних причин археологи виключають, адже тоді діти були б різного віку. Вчені не мають сумнівів, що їх смерть була насильницькою. Кісткові останки всіх немовлят відповідають 38-40-му тижню вагітності. Новонароджених вбивали одразу після народження.

Варто зауважити, що в той час не було практично ніякої контрацепції, а дітовбивство не вважалося чимось незвичайним.

Зроблена в Хамблдені знахідка аналогічна тій, що була зроблена археологами у 1988 році на півдні Ізраїлю. Тоді в каналізаційних стоках терм в Ашкелоні були виявлені скелети сотні новонароджених немовлят.

Читайте також:

Археологи знайшли поховання 3-метрових людей

Британії канібал зжер трьох друзів, приправивши мозок одного олією

На стародавньому кургані в Росії розкопали скелет "людино-барана"

У Туреччині розкрили могилу одного з учнів Христа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: