Майже два мільйона користувачів Facebook "помруть" у 2011 році

Цього року буде зафіксовано близько трьох "смертей" користувачів Facebook за хвилину.

У 2011 році по всьому світу "помруть" понад 1,78 млн аккаунтів користувачів в популярній соціальній мережі Facebook.

Про це повідомляється в блозі Entrustet, який проаналізував демографію соцмережі і дані про середній показник "смертності" від Центру з контролю і профілактики захворювань в США (CDC).

Для того, щоб зробити таке пророцтво, компанія Entrustet спочатку з'ясувала, що в 2011 році Facebook покинуть 408 тисяч користувачів із США, а потім і з решти аудиторії сервісу, що налічує понад 500 мільйонів акаунтів.

У результаті Entrustet дійшла висновку, що цього року по всьому світі буде зафіксовано близько трьох "смертей" користувачів Facebook за хвилину.

На думку Entrustet, ця цифра з кожним роком ставатиме все більшою, оскільки їхня доповідь ґрунтується на 500-мільйонній аудиторії Facebook.

За даними Pingdom на кінець 2010 року, число учасників соцмережі становило 600 млн, а в минулому році дітище Марка Цукерберга привернуло 250 млн нових користувачів.

Тим не менше, ці дані можуть бути не зовсім точні, визнають в Entrustet. Справа в тому, що багато користувачів Facebook часто створюють не один обліковий запис, акаунти регулярно піддаються "чистці", а деякі учасники соцмережі просто видаляють дані про свій вік.

Більш того, судячи зі статистики Entrustet, Facebook користуються 150% молодих людей у США у віці від 20 до 24 років, що не вельми відповідає дійсності.

Згідно з доповіддю, нещодавно опублікованого дослідницькою групою Gartner, у найближчі роки один з десяти користувачів Facebook або іншого масового сервісу буде "соціальним роботом" - тобто автоматизованою програмою, створеною великими брендами для залучення споживачів.

Читайте також:

Facebook став третім найбільшим сайтом у світі

Time обрав "Людиною року" засновника Facebook

Facebook звільнить користувачів від фото колишніх коханих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: