Медики прогнозують, що кількість померлих від раку зросте удвічі

Учені припустили, що темпи зростання захворюваності на рак не зміняться протягом найближчих 20 років.

Щорічна кількість летальних випадків раку збільшиться вдвічі протягом наступних 20 років. Такий прогноз зробили фахівці Міжнародного агентства з вивчення раку Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

На їхню думку, до 2030 року кількість щорічно виявлених злоякісних пухлин сягне 21,4 мільйона, а смертність від раку становитиме приблизно 13,2 мільйона хворих на рік.

Співробітники організації створили базу даних Globocan, яка містить інформацію щодо захворюваності різними видами злоякісних пухлин у різних країнах. Поки що повні дані щодо захворюваності на рак доступні на 2008 рік.

У 2008 році в світі було виявлено приблизно 12,7 мільйона злоякісних новоутворень. Близько 7,6 мільйона хворих померли від раку. Найбільш поширеними видами раку в 2008 році були пухлини легень (1,61 мільйона випадків), молочних залоз (1,38 мільйона випадків) і товстого кишечника (1,23 мільйона випадків).

Фахівці відзначили, що структура захворюваності на рак стала більш рівномірною. Зокрема, зросла кількість злоякісних новоутворень, що виявляються у жителів країн, що розвиваються.

За даними організації, в 2008 році на ці країни припало близько 56% виявлених пухлин, а також 63 відсотки летальних випадків раку.

Згідно з даними, високий рівень смертності від раку в 2008 році був зафіксований у країнах Східної Європи і колишнього СРСР.

Нагадаємо, за даними ВООЗ, Росія і Україна займають друге місце за кількістю жителів, що померли від раку. У цих країнах на кожні 100 тис. людей припадає 347 смертельних випадків.

Читайте також:

Україна посідає друге місце в Європі за кількістю смертей від раку

В Україні зареєстровано понад мільйон хворих на діабет

В Україні вирує нищівна епідемія гепатиту

Лікарі безкоштовно обстежать українських жінок на рак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: