Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики розробили потужніший за віагру засіб. Його виготовляють з отрути смертельного павука

Невеликої краплі гелю було достатньо, аби подвоїти приплив кровотік до статевого члена.

Отрута павука, укус якого дарує жертві чотири години ерекції перед смертю, може врятувати мільйони чоловіків від імпотенції.

Про це пише The Sun.

Так, медикам вдалося розробити гель на основі токсину бразильського мандрівного павука – і він ефективніший за віагру, стверджують вони.

За словами учених, гель допомагає досягти ерекції протягом 20-30 хвилин – тримається вона близько години. Він здатний викликати ерекцію незалежно від сексуальної стимуляції.

Під час експерименту невеликої краплі гелю було достатньо, аби подвоїти приплив кровотік до статевого члена. За словами експертів, засіб може також допомогти жінкам з ослабленим лібідо.

"Ми вважаємо, що це може заповнити величезний пробіл на ринку і допомогти мільйонам людей у ​​всьому світі», - підсумували дослідники.

Нагадаємо, медики викрили невідому раніше причину чоловічої імпотенції. Дослідивши результати генетичного тестування учасників експерименту, вчені з'ясували, що чоловіків, які страждають від різних проявів еректильної дисфункції, об'єднували подібні мутації в окремих ділянках ДНК.

ВідеоМало сексу: чому українці не відчувають радості від інтиму

Українці мало займаються сексом. Соціологічні дослідження, які провели серед населення України, з питанням "Що приносить людям радість?" показали, що секс аж на вісімнадцятій позиції. Випереджає інтим навіть хатнє прибирання. ТСН дізналася, що треба зробити, щоб секс таки приносив радість.

Мало сексу: чому українці не відчувають радості від інтиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції