Менеджер Apple попався на відкатах у мільйон доларів

Менеджера Apple заарештували за шахрайство та відкати. За кілька років роботи в компанії він заробив таким чином понад мільйон доларів.

Менеджер середньої ланки, що працює у відділі Apple з міжнародних постачань, заарештований за підозрою в промисловому шпигунстві.

Полу Шину Девіну пред'явлені звинувачення по 23 пунктам, включаючи злочинну змову, шахрайство, відмивання грошових коштів та отримання відкатів.

Apple також подала цивільний позов проти Девіна, оголосивши, що він за кілька років роботи отримав відкатів на суму понад мільйон доларів.

В якості спільника Девін називається сінгапурець Ендрю Анг.

Слідство ведеться спільно ФБР і Службою у внутрішнього оподаткування США. Слідчі підозрюють, що Девін використовував свою посаду в Apple для отримання конфіденційної інформації, яку він потім передавав постачальникам Apple, включаючи Анга. В обмін постачальники платили Девіну. Виручкою він ділився з Ангом.

Компанії, які користувалися послугами Девіна, не називаються. Відомо лише, що вони постачали матеріали та компоненти для смартфона iPhone і плеєра iPod, і розташовуються в декількох країнах Азії, в тому числі в Китаї, Південній Кореї, Сінгапурі і на Тайвані.

За останні місяці був зафіксований ряд витоків про продукти Apple. Зокрема, у В'єтнамі ще до виходу смартфона iPhone 4 було продемонстровано декілька зразків пристрою. Деякі постачальники на умовах анонімності повідомляли про продукти Apple, для яких вони випускають компоненти.

Читайте також:

Малюнки, зроблені пальцями на Apple iPad

Влада США легалізувала злам смартфонів

В Індії анонсували планшет за 32 долари

Apple стала світовим лідером за кількістю вразливостей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: