Мережа "ВКонтакті" почала випробування власного месенджера

Найбільша російська соціальна мережа "Вконтакті" почала відкрите тестування підтримки протоколу XMPP (Jabber) у власному месенджері.

Соціальна мережа "Вконтакті" почала відкрите тестування підтримки протоколу XMPP (Jabber) у власному месенджері. Про це йдеться в офіційному прес-релізі "Вконтакті".

Підтримка Jabber дозволить користувачам соцмережі спілкуватися з друзями через будь-який зовнішній месенджер, який підтримує цей протокол, у тому числі QIP Infium, "Я. Онлайн", Pidgin, Adium і Miranda. Адміністрація "Вконтакті" вже опублікувала інструкцію з налаштування найпопулярніших програм.

Протокол Jabber дозволяє спілкуватися користувачам, зареєстрованих на різних серверах. Однак при цьому сервер, до якого вони підключаються, повинен підтримувати функцію S2S (server2server). У месенджера "Вконтакті" вона поки вимкнена, через що не можна, наприклад, відправити повідомлення з "Вконтакті" користувачеві Google Talk. Розробники сервісу з обміну повідомленнями пообіцяли включити S2S після закінчення тестування.

Зараз в месенджер інтегрована можливість трансляції статусу в Twitter, автоматичний переклад повідомлень і зберігання переписки на серверах соцмережі. Крім того, адміністрація має намір домовитися з однією з компанією, що розробляють месенджери, про збирання спеціального клієнта, адаптованого під потреби користувачів "Вконтакті".

"ВКонтакті" - найбільша російська соціальна мережа. У ній зареєстровано близько 75 мільйонів користувачів.

Читайте також:

МВС створить департамент для "фільтрування" соцмережі "Вконтакті"

МВС України влаштувало стеження за користувачами "ВКонтакті"

Infostore.org закрили: сервери і системні блоки вилучили (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: