Мешканки "здорових" країн віддають перевагу жіночним чоловікам перед грубими мачо

У країнах, де розвинена охорона здоров'я, жінкам перестали подобатися чоловіки, які можуть "дати здорове потомство".

Більшість сучасних жінок віддають перевагу Джонні Депу перед Шоном Коннері, роблячи вибір на користь "жіночних" чоловіків.

На думку вчених, протягом століть жінки, піклуючись про сильне і здорове потомство, вибирали партнерів з низьким чолом, квадратним підборіддям та тонкими губами, справедливо вважаючи, що тільки такий батько забезпечить дитину "якісними" генами.

Однак з розвитком охорони здоров'я необхідність вибирати мужніх супутників життя відпала, поступившись місцем природній тязі жінок до більш м'яких і тендітних партнерів.

Дослідники з Університету Абердіна залучили до участі в опитуванні більше 4 500 жінок у віці від 16-ти до 40 років із 30 країн. Кожній з них було запропоновано вибрати одну з двох фотографій одного і того ж чоловіка: за допомогою фотошопу перший зі знімків був оброблений таким чином, що чоловік, зображений на ньому, здавався більш мужнім і суворим, ніж чоловік на другому знімку.

Мешканки країн з найбільш розвиненою охороною здоров'я, не вагаючись, віддавали перевагу "жіночному" варіанту чоловічої зовнішності. Наприклад, 68% громадянок Швеції, які брали участь в експерименті, - країни з найкращим медичним обслуговуванням у світі, віддали перевагу "ніжному" варіанту чоловічої особи.

6 з 10 британок також обрали "жіночного" чоловіка. А мешканки Бразилії, охорона здоров'я якої залишає бажати кращого, віддали перевагу грубому мачо (55% дам вибрали фото чоловіка з низьким чолом і квадратним підборіддям).

Читайте також:

Найсексуальніші чоловіки

Найсексуальніші актори та актриси

Німецький міністр-гей увійшов до трійки найбільш несексуальних жінок року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: