Метеорний дощ Леонід сягає свого піку: як насолодитися зорепадом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найкращий час, щоб дивитися на нього – між північчю та світанком.

У ніч проти 18 листопада метеорний потік Леонід сягне свого піку. Цього року світло Місяця може стати на заваді видовищу, але найяскравіші з метеорів все одно будуть помітні.

Середня інтенсивність зорепаду – 10-15 метеорів на годину. За умови чистого неба зорепад можна побачити неозброєним оком.

На YouTube ідуть онлайн-трансляції космічного шоу.

Метеорні потоки, називають зазвичай на честь сузір'їв, де розташований радіант. Леоніди назвали на честь сузір'я Лева. Джерело метеорного потоку - комета Темпеля-Туттля.

Аби насолодитися зорепадом, слід дивитись не на сам радіант, звідки, як нам здається, вилітають метеори, а трохи вбік від цієї точки.

Зорепад Леоніди, Київ

Найкращий час, щоб дивитися на нього – між північчю та світанком, незалежно від місця перебування. 

Коли чекати на нові "зоряні дощі", як все не зіпсувати і ще й наробити світлин на заздрість знайомим - дивіться у ТСН stories:

Нагадаємо, над Середнім Заходом США пронісся яскравий метор. Болід потрапив на численні відео схвильований американців. Поява вогняного шару припала на приблизний пік метеорного потоку Таурід. Цей зорепад зазвичай один із найслабкіших.

Відео На північному сході Китаю науковці шукають уламки метеорита

Метеорит на кілька секунд освітив небо вночі. Цей спалах зафіксували камери спостереження. Свідки з різних регіонів розповідають про космічний об'єкт по-різному. Хтось бачив біле світло, хтось червоне. Науковці ж тепер мандрують від одного селища до іншого.  

На північному сході Китаю науковці шукають уламки метеорита

Залиште свій коментар

Вибір редакції