Microsoft офіційно припинила технічну підтримку Windows 7

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Операційна система працювала 11 років.

Корпорація Microsoft офіційно припинила технічну підтримку Windows 7.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Зазначається, що припинення відбулося від 14 січня 2020 року. Користувачі не отримуватимуть оновлень, а також не зможуть звернутися до технічної підтримки.

"Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп'ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм. В кінцевому підсумку, кращий спосіб захистити себе - оновіться до Windows 10. Оцініть переваги Windows 10 на нових пристроях. Хоча ви і можете встановити Windows 10 на ваш старий пристрій, ми не рекомендуємо робити це", - пояснили у Microsoft.

Windows 7 надійшла в продаж 22 жовтня 2009 року, прийшовши на заміну платформам Vista і Windows XP. За цей термін "сімка" стала однією з найпопулярніших операційних систем у світі.

Нагадаємо, ще у червні 2019 року кіберполіція України попереджала про вразливості старих версій Windows. За даними фахівців, вразливими є Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 та більш старі версії.

Відео Компанія Microsoft презентувала технічні новинки з подвійними екранами

На новому ноутбуку користувачі зможуть працювати на двох екранах або з одним додатком, або з різними. Першими доступ до новинки отримають розробники, які тестуватимуть виріб. Презентувала компанія і смартфон з такою ж технологією.  

Компанія Microsoft презентувала технічні новинки з подвійними екранами

Залиште свій коментар

Вибір редакції