Microsoft оснащуватиме Windows кількома веб-браузерами на вибір

Microsoft пішов на поступки конкурентам для врегулювання справи, ініційованої антимонопольним законодавством Євросоюзу.

Найбільший у світі виробник програмного забезпечення - корпорація Microsoft - запропонувала включити браузери, що конкурують з Internet Explorer, в операційну систему Windows для врегулювання справи, ініційованої антимонопольним законодавством Європейського союзу.

Тепер, при установці операційної системи, користувачу буде запропоновано встановити один з браузерів, дистрибутиви яких будуть включені у Windows.

Нагадаємо, в лютому 2009 року Єврокомісія наклала на Microsoft черговий штраф у розмірі 899 млн євро через відсутність швидкої реакції з боку корпорації на вимогу ЄС відкрити своє програмне забезпечення для використання іншими компаніями.

Потім було заявлено, що Microsoft продаватиме в країнах Євросоюзу нову операційну систему Windows 7 без веб-браузера Internet Explorer через обмеження, накладені антимонопольним законодавством ЄС, де вважають, що вбудований в операційну систему браузер призводить до обмеження конкуренції, оскільки це заважає іншим компаніям продавати свої браузери.

"Microsoft капітулювала, - прокоментував ситуацію американський аналітик Метт Рософ. - Коли справи йшли добре, Microsoft могла проковтнути штрафи, бути агресивнішою у своїй стратегії. Але коли штрафи постійні, доцільніше врегулювати такі питання".

Читайте також:

Розробку Windows 7 завершено

Microsoft випустить безкоштовний Office

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

Microsoft випустить безкоштовний антивірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: