Microsoft оскаржила судову заборону на продаж Word

Microsoft сподівається, що суд прислухається до її аргументів, адже інакше компанії загрожують серйозні збитки.

Microsoft Word
Microsoft чекає рішення суду
Корпорація Microsoft просить суд припинити рішення, що забороняє їй продавати в США Word 2003 і Word 2007, пише Wall Street Journal.

Винесений минулого тижня вердикт техаського суду дає компанії 60 днів, щоб припинити продажі її флагманських продуктів, оскільки вони порушують патент канадської компанії i4i на деякі аспекти технології XML. Microsoft також подала апеляцію на це присудження і просить розглянути її якнайскоріше.

Компанія i4i з Торонто почала судове переслідування Microsoft ще в 2007 році. Патент канадців відноситься до технологій, які дозволяють кінцевим користувачам змінювати структуру і зміст документів, які згодом можуть бути оброблені автоматично. У двох найпопулярніших на ринку версіях Word користувачі можуть створювати і змінювати XML-шаблони документів так, що деякі поля одержують мітки для подальшого занесення в бази даних.

У цьому і полягає порушення патенту канадської компанії.
Голова правління i4i Лаудон Оуен (Loudon Owen) заявив, що апеляція не стала несподіванкою, але його компанія продовжить боротьбу за свої права. Microsoft же вважає, що вона не порушувала патент, який до того ж є неправомочним.

Рішення суду про заборону продажів Word і накладення на Microsoft крупного штрафу нанесе компанії "непоправну шкоду" і поруйнує мережу її партнерів, серед яких Hewlett-Packard і Dell. Так заявляє Microsoft у відправлених до суду документах.

На думку PC World, якщо корпорації не вдасться відстояти технологію призначених для користувача XML-шаблонів в Word, то їй доведеться розробити обхідне рішення або істотно урізати функціональність своїх продуктів, а також перенести реліз нової версії Microsoft Office, запланований наступного року.

Читайте також:

Євросоюзу не сподобалося видалення Internet Explorer з Windows

Microsoft відмовилась постачати Windows XP у Росію

Microsoft випускає нового конкурента iPod

Microsoft використовував під своїм брендом розробки інших компаній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: