Microsoft почала поширення нової розробки для перевірки Windows 7

Користувачі Windows 7 з включеною функцією Automatic Updates зможуть автоматично завантажити та встановити Windows Activation Technologies Update на свої комп'ютери.

Корпорація Microsoft приступила до автоматичного поширення нової розробки - оновлення технології перевірки автентичності ОС Windows 7, відомої як Windows Activation Technologies.

У новому оновленні, анонсованому в першій половині лютого, софтверному гігантукомпанії вдалося закрити багато уразливості і зробити неефективними понад 70 засобів атаки, що використовуються для незаконної активації Windows 7.

Крім того, встановлена програма надалі буде періодично звертатися до сервера оновлень, щоб завантажити нові дані про хакерські методи активації.

Користувачі Windows 7 з включеною функцією Automatic Updates зможуть автоматично завантажити та встановити Windows Activation Technologies Update на свої комп'ютери.

При цьому підкреслюється, що встановлення цього оновлення є справою суто добровільною, і користувачі можуть легко відмовитися від неї в діалоговому вікні Windows Update. У ньому вказане оновлення виступає під назвою "Update for Windows 7 (KB971033)".

Раніше завантаження таких файлів було примусовим. У випадку з Windows Vista користувач міг відмовитися від завантаження патча, але тоді його функціональність ОС поступово скорочувалася.

На адресу корпорації неодноразово лунали звинувачення в тому, що антипіратські програми Microsoft відсилають закриті дані про комп'ютер без відома користувача, що вступає в протиріччя з принципами таємниці приватного життя.

У Microsoft зі свого боку неодноразово заявляли, що отримують тільки технічні дані і ніякої персональної інформації про користувачів на сервери Microsoft не передається. Цього разу в компанії також запевняють, що будуть отримувати тільки технічні відомості, але що саме це будуть за відомості, в Microsoft повідомити відмовилися.

Софтверний гігант, користуючись нагодою, також попереджає, що піратський софтвер - це не тільки недоотриманий прибуток для розробника, але й загроза для самого користувача.

Читайте також:

Yahoo! і Twitter підписали угоду про партнерство

Yahoo! і Microsoft створять новий пошуковик

Windows 7 "вбиває" батареї для ноутбуків

Серед Windows 7 поширюються "чорні екрани смерті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: