Microsoft: понад 97% інтернет-повідомлень – це спам

Експерти з інтернет-безпеки відмічають, що хакери дедалі більше користуються людськими слабкостями користувачів.

За результатами дослідження, проведеного спеціалістами корпорації Microsoft, понад 97% електронних повідомлень, що відправляються через інтернет, являються спамом.

За даними компанії, левова частка спама – це пропозиції придбати різноманітні ліки, чисельні пропозиції "співробітництва" від шахраїв, порнографія.

Подібні спам-розсилки також є розносниками комп’ютерних вірусів.

Експерти Microsoft підрахували, що з 1000 комп’ютерів понад 86 – машини, заражені вірусами. Також з’ясувалося, що хакери дедалі частіше намагаються заразити вірусами програми з пакету Microsoft Office та документи формату PDF.

"Дедалі частіше замість пошуку слабких місць в комп’ютерних системах шахраї грають на слабких місцях користувачів", - заявляє Ед Гібсон, радник Microsoft з питань комп’ютерної безпеки.

Він також зазначає, що подібні темпи поширення онлайн-сміття пов’язані зі збільшенням швидкості входу до Інтернету та швидкості роботи комп’ютерів, а також з удосконаленням операційних систем.

Однак, як стверджує Кліфф Аванс, глава відділу комп’ютерної безпеки британського підрозділу Microsoft, більшість спам-повідомлень відфільтровуються та не доходять до поштової скриньки користувача.

Нагадаємо, за прогнозами спеціалістів фінансова криза призведе до активізації кіберзлочинності у 2009 році. Зокрема, збільшення кількості фіктивних фінансових служб, інвестиційних фірм, а також незаконних правових послуг.

Читайте також:

НАТО боротиметьмя з кібертерористами

Рада Європи стурбована злочинами в інтернеті

В Інтернеті масштабна епідемія трояна, який вимагає гроші

Британське МВС рекламувало японський порносайт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: