Microsoft розпочала розробку Internet Explorer 9

Новий браузер від Microsoft обіцяють зробити більш швидким, зокрема прискорити обробку графіки, покращити роботу з CSS та запровадити часткову підтримку HTML 5.

Три тижні тому компанія Microsoft розпочала розробку Internet Explorer 9. Деякі таємниці нової версії браузера представники корпорації відкрили на конференції Professional Developers Conference 2009.

Вихід IE9 очікується у 2011 році. Як розповів президент підрозділів Microsoft Windows і Windows Live Стівен Синофські, нова версія програми працюватиме значно швидше за своїх попередниць.

Основний акцент планується зробити на швидкості роботи JavaScript, движок буде ґрунтовно перероблений. Зараз в цьому напрямку IE значно поступається своїм конкурентам - Mozilla Firefox і Google Chrome.

"Ми знаємо, що на нас чекає ще багато роботи над продуктивністю нашого браузера. Проте вже зараз IE9 знаходиться на одному рівні з багатьма сучасними додатками для веб-серфінгу", - зауважив Синофські.

Серед інших нововведень IE9 – часткова підтримка HTML 5. Microsoft вважає, що повна підтримка мови поки не потрібна. Буде покращена робота з CSS. Для прискорення обробки графіки на сторінках, у тому числі, створених за допомогою AJAX, використовуватиметься графічний адаптер комп'ютера.

Читайте також:

У Windows 7 знайшли "дірку" для DoS-атак

Google анонсував прискорювач Інтернету

Вийшла фінальна версія Opera 10

Firefox став найпопулярнішим браузером в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: